Основною метою сертифікатної програми є ознайомити слухачів  із засадничими принципами, цінностями та структурою політичної системи США, а також зрозуміти - як в Україні можна найкраще використати досвід функціонування однієї з найуспішніших демократій світу.


Опанувавши програму, Ви отримаєте необхідні знання про засади урядування в США, структуру її політичної системи, зможете краще розуміти та аналізувати сучасний стан американської політики. Ми розглянемо Конституцію США, а також три гілки американського уряду: законодавчу владу Конгресу, виконавчу владу на чолі з президентом та судову владу в центрі якої знаходиться Верховний Суд. Окрім цього, в фокусі будуть: партійна і виборча система США; вплив груп інтересів та функціонування системи лобізму; американські політичні ідеології та існуючі суспільні розбіжності і політичні конфлікти; роль та значення засобів масової інформації в політичному житті країни.

Лекторами курсу є американські професори - Майка Вотсон з Університету Кальвіна (м. Гранд Рапідс, штат Мічиган) та Метью Кучем з Університету Бетел (м. Сент Пол, штат Міннесота).

Сертифікатна програма є частиною проекту "Building Democracy: Rule of Law, Human Rights and Political Institutions (American Experience)”, що реалізовується кафедрою політичних наук Українського католицького університету в рамках програми "Малі гранти публічної дипломатії — ОСВІТА“ за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Погляди студентів та професорів програми не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Організатором і координатором сертифікатної програми є Петро Байковський, доцент кафедри політичних наук Українського католицького університету, викладач бакалаврської програми “Етика. Політика. Економіка”.

Сертифікатна програма від ЕПЕ (Етика-Політика-Економіка)

Ця сертифікатна програма покликана представити актуальність католицького соціального вчення та інтелектуальної традиції католицьких мислителів для пошуку відповідей на суспільно-політичні, економічні, екологічні і культурні виклики сучасності. Розрахована на тих, хто прагне докластися до конструктивних змін в локальних спільнотах та загальноукраїнському контексті через свою професійну діяльність.