о. др Василь Рудейко

викладач літургійного богослов`я


др Назар Дуда
викладач пасторального богослов'я


Курс допоможе глибше пізнати спільні й особисті молитви християн, а також суть і чини святих таїнств у літургійній традиції УГКЦ. В основі курсу - друга частина Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха». 

Спікери:

о. др Василь Рудейко, викладач літургійного богослов'я
Максим Тимо, викладач літургійного богослов'я

Курс допоможе глибше пізнати джерела й основи нашої віри, у що ми віримо, як наша віра виявляється в історії, традиції й житті УГКЦ. В основі курсу - друга частина Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха». 

  • Спікери:

    др Назар Дуда, викладач пасторального богослов'я
    о. др Олег Кіндій, викладач догматичного богослов'я

Курс є вступом до богословських та історико-літературних біблійних дисциплін, методологічно підготовляє до глибшого вивчення контексту та змісту Святого Письма.

о. Ігор Цмоканич, викладач біблійного богослов'яУ курсі розглядається сутність, предмет і методи і напрямки сучасного богослов'я.

Віктор Березовий
ліценціат богослов'я

У курсі розглядається покликання та місія мирян у світлі навчання та документів  Церкви.

с. Наталя Мельник (ЗСПР)

ліценціат наук про виховання


Курс розглядає розвиток християнства від витоків до сьогодення: античної епохи, середньовіччя, модерного та сучасного часів.

с. Ореста Боршовська, СНДМ

викладач історичних дисциплін

Курс допоможе глибше зрозуміти принципи християнського життя, щоб бути учнями Христа, уподібнюватися до Нього, слідувати за Ним до святості й перебувати з Ним у Божому Царстві. На основі третьої частини Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха». 

Спікери:

  • Марія Ярема
  • о. Богдан Тимчишин
  • Петро Дарморіз
  • Юрій Мартинюк